Taksitli Telefon Nasıl Alınır ? Taksitli Telefon Almak

0
260
views
Taksitli Telefon Nasıl Alınır ? Taksitli Telefon Almak

Devletin son düzenlemesinden sonra taksitle telefon alma devri kapandı. Taksitli Telefon Nasıl Alınır ? Taksitli Telefon Almak gibi sorularda bu nedenle sıkça sorulan sorulardan biri haline geldi. Şuan sadece ticari kredi kartlarına taksitle telefon satışı mümkün, bireysel kredi kartı kullanıcılarını telefon taksiti yapılmıyor. Bir akıllı telefonu taksitle almanın başka yolları da var tabi.

Taksitli Telefon Nasıl Alınır

Taksitli telefon almak alışveriş kredileri ile artık mümkün. Belirli mağazarın bankalar ile yaptığı ikili anlaşmalar sayesinde müşterilerin kolayca alışveriş kredisi çekmeleri sağlanıyor. Aynı kredi kartı taksiti gibi alışveriş kredisi taksiti ile taksitli bir akıllı telefon sahibi olabilirsiniz.

Hangi Bankalar Telefon Kredisi Veriyor ?

Her banka alışveriş kredisi sağlamıyor ancak büyük alışveriş mağazaları ile anlaşma yapan bazı bankalar alışveriş kredisi adı altında kredi verebiliyorlar. Alışveriş kredisi veren bankalara kısaca değinelim.

Teknokredi – Teknosa ve İng bank

500 TL’den 15.000 TL’ye kadar masrafsız, kesintisiz, anında Teknokredi ile taksitli telefon satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. TEKNOSA yazıp boşluk bırakıp T.C. Kimlik Numaranızı 2229’a SMS gönderin. (Örnek: TEKNOSA 1211111188) Kredini sonuçu olumsuz veya olumlu olarak anında bildirelecektir. Teknokredi ile 9 ay’dan 48 ay’a kadar vade kullanabilirsiniz.

Denizbank ve Mediamarkt’tan Web’de Kredi

Türkiyenin en büyük alışveriş marketlerinden birisi olan Mediamarkt ve denizbank ortaklığı ile Web’de Kredi 36 aya kadar vade ile sunuyor. Denizbank internet sitesinden mediamarkt Web kredi ürününde T.C kimlik numaranızı ve telefon numaranızı girerek kısa sürede onay alabilirsiniz.

Hepsiburada – İşbank Alışveriş Kredisi

Türkiyenin en büyük alışveriş marketlerinden birisi olan ve internet ortamından satışlarını sürdüren hepsiburada da kredi kullanarak çok hızlı bir şekilde telefon satın alabilirsiniz. 750 – 15.000 TL alışverişlerinizde Alışveriş Kredisi ile taksitli telefon alma imkanına sahip olabilir ve 48 Aya varan vade seçeneği ile yaralanabilirsiniz.

İhtiyaç kredisi ile taksitli telefon almak

Alışveriş kredisi değil de ihtiyaç kredisi çekerek akıllı telefon alıp taksitle ödemeniz de mümkün. Telefon tutarı kadar bir krediyi dilediniz bankadan çekebilir ve aylık ödemelere bölerek taksitli telefon alma imkanı yakalayabilirsiniz. Bu yöntem alışveriş krdisi kadar hızlı bir yöntem olmayabilir ancak bankalar ile anlaşmalı olmayan mağazardan taksitli telefon almanın tek yolu ihtiyaç kredisi çekmektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here