Titanfall Online Neden Kapatıldı Titanfall Online Yayından Kalkıyor

0
38
views

Titanfall oyununun yayın hayatına son vermesi birçok ziyaretci için Titanfall Online Neden Kapatıldı sorusunu dile getirdi! Bizleri 2016 yılında tanıştırmıştı EA ( Electronic Arts ) 2017 yılında ise bizlere beta versiyonunu sunmuştu. Şimdi ise yayından tamamen kaldırma kararı aldı. Kapatma kararı yapımcı firma Nexon tarafından da onay aldı. Titanfall Online beta versiyonunu büyük heyecanla bekleyen ve kapanma kararına ise oldukça üzülen birçok oyuncu var. Özellikle Asya ülkeleri tarafından inanılmaz çok sevilen oyunun kapatılma kararı alması sevenlerini yasa boğdu.

Asıl önemli olan konu ise bu kadar çok taraftara ve oyuncuya sahip oyunun ne için yayın hayatına son verdiği konusu. Oyunun raflara kaldırılmasının nedenleri olarak, oyunun gerekli ilgiyi görmemesi, Titanfall oyununa benzer birçok oyunun varolması olabilir, ancak oyunun ne için yayın hayatına son verdiği ile ilgili bir karar yok. Ancak çok daha iyi fikir ve dinamiklerle yeni bir oyunun gelme ihtimali çok yüksek. Eğer bu tarz bir durum olursa üzüldüğümüz bu konu bizleri çok daha mutlu bir hale getirebilir. Rekabetin olduğu çok fazla kişinin içerisinde olduğu ve tutmuş diye nitelendirebileceğimiz bir online oyun oynamanın zevki çok daha farklı oluyor.

Bu arada Nexon sözcüsü verdiği demeçte bu haberi doğrularken bundan sonra daha iyi bir proje için EA ile çalışacaklarını aktardı. “Nexon ve EA’nın Titanfall Online’ı ortak karar altında iptal etmeyi kabul ettikleri doğru. Pek çok müzakereden sonra, kalkınma kaynaklarını başka bir projeye yeniden tahsis etmenin şirket için daha iyi olduğu kararlaştırıldı.” şeklinde konuşan sözcü, yeni proje hakkında bilgi sahibi olmadığını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here