Whatsapp Silinen Resimleri Geri Getirmek

0
50
views
Whatsapp Silinen Resimleri Geri Getirmek

Akıllı telefonlarımızın vazgeçilmez uygulaması, dünya genelinde milyarlarca kişi tarafından kullanılan ve her gün milyonlarca kişinin aktif olarak mesajlaştığı Whatsapp Silinen Resimleri Geri Getirmek içi hangi uygulamaları yapabiliriz. Whatsapp ile gönderilen bir resmi silme durumunda geri getirmeye yönelik birkaç yöntemi sizlere sunuyoruz.

Whatsapp Silinen Resimleri Nasıl Geri Getirebiliriz

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan whatsapp’da silinen resimleri geri getirmek için ilk yöntem olarak sizlere sunacağımız işlem yazılım yolu üzerinden silinen dosyaları geri getirme işlemidir. Alt tarafta yazılım kullanarak whatsapp üzerinden silinen dosyaları nasıl geri getirebileceğinizi sizlere sunuyoruz. İşte Whatsapp Silinen Resimleri Geri Getirmek için size sunduğunuz ilk yöntem.

  1. Öncelikle bu link ile program sayfasına gidip gerekli programı indirin. Programın hem android hem de İos için iki ayrı versiyonu var. Kullandığınız telefonun işletim sitemine göre gerekli programı indirin.
  2. İndirme işlemini tamamladıktan sonra kurulum aşamasına geçip programı bilgsayarınıza kurun,
  3. Kurulum bittikten sonra, yazılımı çalıştırınız,
  4. Telefonunuzu USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız,
  5. Yazılım ekranınızda telefon modeliniz çıkacaktır, Start scan butonunu tıklayınız,
  6. Program telefonunuzda bellek ve veri araması yapacaktır.
  7. Tarama işlemi sona erdikten sonra, recover menüsü adı altından resimlerinizi geri getirebilirsiniz.
  8. Geri gelmesini istediğiniz resimleri seçerek Recovery butonuna tıklayıp resimleri geri getirebilirsiniz.

Yazılım Olmadan Whatsapp Silinen Resimleri Geri Getirmek

Yukarıdaki yazılım olmadan da resimleri geri getirmeniz mümkün olabilir. Clean Master uygulamasını telefonunuza kurarak resim kurtarma işlemini yapabilirsiniz. Yazılımsız şekilde Clean master uygulamasıyla yapılan Whatsapp Silinen Resimleri Geri Getirme yöntemi üst alandaki seçeneğe göre hem eksik hem de resimlerin kalitesini düşük çıkaracağı için pek önermediğimiz bir yöntem. Yukarıda ilettiğimiz yazılım üzerinden Whatsapp Silinen Resimleri Geri Getirmek daha mantıklı ve sağlıklı bir işlem.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here